Pancerna Farma

O nas

Witamy na naszej, rodzinnej Pancernej Farmie. Miejscu dla nas szczególnym, bo stworzonym z naszych marzeń, pasji i zainteresowań. Miejscu wyjątkowym dla miłośników historii, militariów i aktywnego, czasami ekstremalnego, wypoczynku.

Pancerna Farma znajduje się w Chrcynnie koło Nasielska, oddalona jedynie 40 km od centrum Warszawy i 12 km od Jachranki, Zegrza czy Serocka. To wymarzone miejsce na eventy militarne i aktywny wypoczynek rodzinny, indywidualny, integracyjny, z dala od zgiełku dnia codziennego, w bliskim kontakcie z przyrodą. Atrakcyjne położenie Pancernej Farmy sprzyja organizacji różnego rodzaju firmowych imprez integracyjnych dla grup zorganizowanych.

Do niedawna stacjonowała tu jednostka Wojsk Obrony Rakietowej Układu Warszawskiego. Od 2002 roku jest naszą własnością. Dzisiaj, na 15 hektarach, wśród lasów i zieleni, można znaleźć tutaj najróżniejsze pojazdy wojskowe należące do Muzeum Zabytków Techniki Wojskowej.


Swoje miejsce znalazły w nim najcenniejsze eksponaty spośród całej gamy sprzętów i pojazdów militarnych. Koszarowce, bunkry, schrony przeciwlotnicze, transzeje, stanowiska przeciwlotnicze oraz strzelnice dla broni krótkiej i długiej – pozostałości po jednostce wojskowej – tworzą niepowtarzalny, wojskowy klimat Pancernej Farmy, a nasza kolekcja militarna, która obejmuje głównie pojazdy wojskowe, w tym pancerne potwory, uratowane od zapomnienia i przywrócone do życia, stwarza szereg możliwości na niebanalne spędzenie wolnego czasu.

Od blisko 20 lat organizujemy imprezy w klimacie wojskowym – uzyskane w tym czasie doświadczenie znacznie ułatwia kompleksową, profesjonalną obsługę kontrahentów. Tworzymy zespół osób, dla których determinacja, odwaga i aktywny styl życia stały się codziennością. Wszystkie eventy militarne realizowane są przez ludzi o szerokiej wiedzy i umiejętnościach, przez specjalistów z różnorodnych dziedzin związanych z profilem naszych imprez. Nasza kadra to ludzie kreatywni, zdecydowani w działaniu, wytrwali w realizacji – animatorzy sportu, trenerzy, instruktorzy turystyki kwalifikowanej posiadający bardzo duże doświadczenie przy realizacji tego typu przedsięwzięć. Niezależnie od tego, czy chodzi o piknik militarny czy też o wieczór kawalerski w stylu wojskowym, można na nas polegać. Zawsze i wszędzie.