Pancerna Farma

Przejażdżki Militarnymi Pojazdami

Oferta

Do Państwa dyspozycji oddajemy między innymi:

T-34 – słynny „Rudy 102” czołg znany z kultowego filmu „Czterej Pancerni i Pies”.

ATS – gąsienicowy ciągnik artyleryjski konstrukcji radzieckiej.

T-55 – czołg wykorzystywany przez siły zbrojne 38 państw w latach 80. XX w. w tym polską armię.

M113 Lynx – amerykański transporter opancerzony niewielkich rozmiarów.

Konkurencje:

Desant czołgowy – oddział, „zasiadający” na czołgu T-55 ma przejechać określoną trasę, a każdy z uczestników ma za zadanie przewieźć jak najwięcej „paliwa dla oddziału Czernousowa”.

Jazda wojskowymi autami terenowymi – uczestnik zasiada za kierownicą Land Rover Santana (to kultowe, legendarne terenówki, ostatnie prawdziwe 4×4, a nie „bulwarowe tygrysy”). Ma do pokonania trasę w niełatwym terenie, wg przygotowanych wcześniej roadbook’ów. Po krótkim szkoleniu, pod okiem instruktora, ruszamy w teren.

Motocyklowy patrol – uczestnik, jako pasażer jedzie na motocyklu z koszem, będąc wyposażonym w marker paintballowy lub karabinek ASG. W trakcie jazdy po trudnym terenie strzela do ukrytych tarcz.

Indywidualne manewry wojskowe – tylko dla śmiałków – jedna godzina, w której staniesz się czołgistą! Próba jazdy za sterami czołgu dla jednej osoby. Po godzinnym przeszkoleniu, podczas którego przyszły „czołgista” poznaje tajniki jazdy, przychodzi chwila prawdy… czyli samodzielne przejechanie około 3/4 kółek z osobami towarzyszącymi, na pancerzu. Oczywiście pod czujnym okiem i pewną ręką prawdziwego czołgisty. Jazdy odbywają się na czołgu T-55 i innych pojazdach z naszej oferty.